Author: B***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It’s the second time I am buying this, love it 🩷🩷🩷🩷PLS LIKE IT I NEED POINTS⚠️⚠️💗
Color: Green | Size: one-size | 1 photo(s)
Price: 29kr
one-size
Say goodbye to unwanted hair with ease using Slow Sunday Rose Facial Wax Strips. Designed for lips, eyebrows, and beyond, this simple rub-and-peel solution makes hair removal quick, convenient, and mess-free. Achieve smooth, silky skin in minutes, and pamper your post-wax glow with the included oil pack that removes residue while moisturizing for a soft, nourished finish.
| Ingredients | Alcohol-Free, Cruelty-Free |
| Item Form | Cream |
| Ingredients Attributes | Alcohol-Free |
| Color | Pink |
| Type | Hair Removal Cream |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Application Area | Face |
| Height | 10.5 cm |
| Length | 6.5 cm |
| Width | 1.85 cm |
| Net Weight | 40 g |
| SKU | sb25021471100371070 |
Author: B***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It’s the second time I am buying this, love it 🩷🩷🩷🩷PLS LIKE IT I NEED POINTS⚠️⚠️💗
Color: Green | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: a***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Sooo good!! I prefer them to the ones i get at the store and these are cheaper too! Sorry for the close-up but you can see how much hair they pull out. I recommend massaging the strip between your fingers to warm up the wax!
Color: Green | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: 3***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: YOU NEED THIS! If you travel a lot this save your time and place. It come with paper oil that u use after removing hair off. It smells really good. Absolutely will worded this again 💖💖. بنات أنصحكم فيها بالخص للحواجب جدا مفيدة وتشيل الجلد الميت ايضا.
Color: Green | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: m***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Wow, how wonderful I recommend buying it
Color: Pink | Size: one-size | 1 photo(s)